Wyszukaj produkt:

article

Wybór ubrań

Wybierz materiał oddychający -100% syntetyczny materiał sprawi że będzie Ci za ciepło. Będziesz potrzebować nie tylko czegoś niegniotącego się, chroniącego przez UV ale również „oddychającego”. Szukaj ubrań z tkanin Fjällräven Micro Travel (MT) albo Comfort Travel (CT) i na pewno będziesz zadowolony. 

Wybierz materiał lekki

Nie chcesz nosić ze sobą wielkich i nieporęcznych ubrań albo ciężkich toreb. Przestrzeń to towar deficytowy w podróży i waga to coś czego lepiej uniknąć. Szukaj więc lekkich materiałów. Ponownie tkaniny Fjällräven MT i CT są tu idealne. 

Ochrona przed UV

Na safari słońce jest ostre. Upewnij się więc, że nosisz ubrania które zapewniają Ci ochronę przez UV.

Niegniotące się i bez brzydkich zapachów

Niezbyt często możesz mieć czas i możliwość aby wyprać ubrania, jeszcze rzadziej żeby je wyprasować. Pakuj więc produkty, które się nie gniotą i są antybakteryjne. Koszule bambusowe Fjällräven są antybakteryjne co sprawia że nie trzymają brzydkich zapachów. Są też świetnie oddychające i właściwie się nie gniotą. Na pewno docenisz to podczas swojego safari. 

Możliwość odpinania

Zmiana swojej kurtki w kamizelkę albo spodni w spodenki jest bardzo prosta w przypadku odpinanych kurtek i spodni. Po prostu odepnij rękawy kurtki i masz kamizelkę, odepnij nogawki spodni i masz spodenki. Kiedy wieczorem zrobi się chłodniej i pojawią się komary, po prostu przypnij je z powrotem.