Wyszukaj produkt:

Ważne detale Twojego namiotu

Twój namiot jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Zapewnia schronienie w czasie burz i miejsce do odzyskania sił  i do wypoczynku. Jeśli chcesz kupić namiot, który użyjesz od czasu do czasu być na swoim podwórku w czasie letnich nocy bez wiatru, to większość namiotów na rynku będzie dobrych. Jeśli jednak chcesz wędrować nieco dalej  należy zainwestować namiot Fjällräven. Dzięki ich wysokiej jakości i wielu przydatnych funkcjach, nasze namioty są częstym widokiem zarówno w górach i jak i na wybrzeżu. Poniżej znajdziesz kilka funkcji, oprócz samego materiału, który sprawia, że nasze namioty są tak popularne i wyjaśnią, dlaczego nasze namioty wygrały szereg testów.

Solidne szwy i nici - Wszystkie namioty Fjällräven mają ”zakładane” szwy  wysokiej jakości, jak i wytrzymują silne wiatry. ”Zakładane” szwy oznaczają, że każdy szew przechodzi przez cztery warstwy materiału. To zapewnia maksymalną wytrzymałość i wodoodporność. Aby zapewnić wyjątkową wytrzymałość pracujemy z bawełną pokrytą syntetyczną nicią, która również pęcznieje, gdy staje się mokra, co sprawia, że namiot ma wodoodporne szwy, kiedy pada.

Maszty aluminiowe - Wszystkie namioty Fjällräven mają maszty z Aluminium 7075 T9. Te maszty są lekkie, i mają elastyczne odciągi, które mogą wytrzymać niskie temperatury.

Linki, odciągi - Wszystkie namioty Fjällräven są wyposażone w linki które zapewniają dodatkową stabilność w czasie burzy. Linki, które mają 2 mm grubości, wykonane są z nylonu i są przymocowane w strategicznych miejscach w całym namiocie.  Punkty mocowania są umiejscowione tak by  ściany namiotu były napięte  w sposób skuteczny i trwały. Linki łatwo regulować, nawet w rękawiczkach.

Nordycki styl - Tropik i namiot wewnętrzny we wszystkich namiotach Fjällräven są przymocowane do siebie i można je łatwo rozdzielić w razie potrzeby. Oznacza to, że można użyć zarówno namiot wewnętrzny oraz tropik oddzielnie. Wiele osób woli używać wewnętrzny namiot na ciepłe noce. Zapewnia to pełną wentylację przy zachowaniu komarów i innych owadów na zewnątrz.

Pokrowiec do namiotu w kształcie litery V - Pokrowiec do namiotu lub torba kompresyjna jest w kształcie litery V, łatwiejsze przy pakowaniu przy jednoczesnym obniżaniu  wielkości bagażu.

Maszty i rękawy oznaczone kolorami - Maszty w namiotach Fjallraven są oznaczone kolorami. Rękawy mają ten sam kolor co maszty, co sprawia, że łatwo zorientować się, który maszt należy do którego z rękawa.

Mocowanie Foxfoot - Wszystkie namioty Fjällräven mają regulowane mocowania foxfeet, co ułatwia rozłożenie namiotu we wszystkich warunkach pogodowych.

To tylko kilka funkcji, które oferują namioty Fjällräven, aby zwiększyć komfort na łonie natury.

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.