Wyszukaj produkt:

Ważne detale Twojego namiotu

Twój namiot jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Zapewnia schronienie w czasie burz i miejsce do odzyskania sił  i do wypoczynku. Jeśli chcesz kupić namiot, który użyjesz od czasu do czasu być na swoim podwórku w czasie letnich nocy bez wiatru, to większość namiotów na rynku będzie dobrych. Jeśli jednak chcesz wędrować nieco dalej  należy zainwestować namiot Fjällräven. Dzięki ich wysokiej jakości i wielu przydatnych funkcjach, nasze namioty są częstym widokiem zarówno w górach i jak i na wybrzeżu. Poniżej znajdziesz kilka funkcji, oprócz samego materiału, który sprawia, że nasze namioty są tak popularne i wyjaśnią, dlaczego nasze namioty wygrały szereg testów.

Solidne szwy i nici - Wszystkie namioty Fjällräven mają ”zakładane” szwy  wysokiej jakości, jak i wytrzymują silne wiatry. ”Zakładane” szwy oznaczają, że każdy szew przechodzi przez cztery warstwy materiału. To zapewnia maksymalną wytrzymałość i wodoodporność. Aby zapewnić wyjątkową wytrzymałość pracujemy z bawełną pokrytą syntetyczną nicią, która również pęcznieje, gdy staje się mokra, co sprawia, że namiot ma wodoodporne szwy, kiedy pada.

Maszty aluminiowe - Wszystkie namioty Fjällräven mają maszty z Aluminium 7075 T9. Te maszty są lekkie, i mają elastyczne odciągi, które mogą wytrzymać niskie temperatury.

Linki, odciągi - Wszystkie namioty Fjällräven są wyposażone w linki które zapewniają dodatkową stabilność w czasie burzy. Linki, które mają 2 mm grubości, wykonane są z nylonu i są przymocowane w strategicznych miejscach w całym namiocie.  Punkty mocowania są umiejscowione tak by  ściany namiotu były napięte  w sposób skuteczny i trwały. Linki łatwo regulować, nawet w rękawiczkach.

Nordycki styl - Tropik i namiot wewnętrzny we wszystkich namiotach Fjällräven są przymocowane do siebie i można je łatwo rozdzielić w razie potrzeby. Oznacza to, że można użyć zarówno namiot wewnętrzny oraz tropik oddzielnie. Wiele osób woli używać wewnętrzny namiot na ciepłe noce. Zapewnia to pełną wentylację przy zachowaniu komarów i innych owadów na zewnątrz.

Pokrowiec do namiotu w kształcie litery V - Pokrowiec do namiotu lub torba kompresyjna jest w kształcie litery V, łatwiejsze przy pakowaniu przy jednoczesnym obniżaniu  wielkości bagażu.

Maszty i rękawy oznaczone kolorami - Maszty w namiotach Fjallraven są oznaczone kolorami. Rękawy mają ten sam kolor co maszty, co sprawia, że łatwo zorientować się, który maszt należy do którego z rękawa.

Mocowanie Foxfoot - Wszystkie namioty Fjällräven mają regulowane mocowania foxfeet, co ułatwia rozłożenie namiotu we wszystkich warunkach pogodowych.

To tylko kilka funkcji, które oferują namioty Fjällräven, aby zwiększyć komfort na łonie natury.