Wyszukaj produkt:

Jak wybrać namiot

Namioty Fjällräven występują w dwóch wersjach: namiot tunelowy i namiot kopułowy. Aby upewnić się, że kupisz namiot, który spełnia Twoje potrzeby, istnieje kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć.

Najpierw trzeba zdecydować, jaki rodzaj namiotu chcesz i czego potrzebujesz. Jeśli porównać namiot tunelowy i kopułowy, to można zauważyć, że każdy ma swoje zalety.
Musisz również zdecydować jak duży namiot chcesz wziąć na swoją wędrówkę lub podróż. Nie zapominaj, że im więcej miejsca pragniesz, tym większą wagę trzeba będzie nosić.

Porównanie różnych typów naszych namiotów:

Namiot tunelowy- Niska waga i łatwy do noszenia

Kształt namiotu tunelowego  Fjällräven oferuje niską wagę w odniesieniu do przestrzeni. przedsionek, czyli dodatkowa przestrzeń na zewnątrz sypialni, zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania i suszenia sprzętu, a nawet przygotowywanie posiłków, gdy pogoda jest zła. W przeciwieństwie do namiotów kopółowych, namiot tunelowy nie stoi samodzielnie, ale wymaga masztów i odciągów by  pozostawać w pozycji pionowej. Nasze namioty są łatwe do rozłożenia dzięki kilku sprytnym  funkcjom.

Kopułowy  namiot - wolnostojący i łatwy do rozłożenia

Wolnostojące namioty, często nazywany namiotami kopułowymi, wystarczą maszty do utrzymania pionowej pozycji, a zatem doskonale nadaje się do terenu, gdzie trudno jest używać odciągów, np. skały. Po rozbiciu namiotu kopułowego łatwo go przenieść. W przeciwieństwie do wielu innych namiotów kopułowych, wszystkie namioty Fjällräven mają przedsionek, co oznacza, że będziemy mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania sprzętu.

Jak duży powinien być namiot?

Po wybraniu rodzaju namiotu - który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb - musisz zdecydować, jak duży namiot powinieneś mieć. Pamiętaj, że im  więcej miejsca, chcesz mieć, tym więcej masz do noszenia. Jeśli tylko będziesz chodzić na krótkie dystanse, można wybrać większy namiot - taki, który jest zarówno szeroki i z większą sypialnią.Na dłuższych trasach turystycznych, wielu ludzi wybiera mniejszy namiot, jak Fjallraven Shape, który jest łatwiejszy do spakowania.

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.