Wyszukaj produkt:

Wybór koszuli

Wybierając się po koszulę do najbliższego sklepu Fjällräven lub przeglądając nasze koszule w tej witrynie, możesz zauważyć, że oferujemy różne typy koszul: koszule do trekkingu i outdoorowych aktywności (Trekking), koszule na podróż w cieplejsze strefy klimatyczne (Travel), koszule na polowania, do wędkowania i innych rodzajów aktywności w lesie (Forest) oraz koszule do codziennego użytku (Everyday Outdoor). Nasze koszule mają również trzy rodzaje krojów: komfortowy, klasyczny i dopasowany.

Różne typy koszul plenerowych marki Fjällräven

Koszule trekkingowe i outdoorowa. Znajdziesz tu nasze najbardziej wytrzymałe koszule do aktywnego użytku na łonie natury. Są wśród nich koszule bawełniane z dodatkowymi wzmocnieniami, zapewniające znakomitą oddychalność, oraz koszule z szybko schnącego strechu do bardziej intensywnych outdoorowych aktywności.

Koszule podróżne. Koszule te świetnie się sprawdzą podczas przygód w palącym słońcu oraz ciepłych letnich dni. Podobnie jak koszule plenerowe, zaprojektowano je tak, by zniosły wiele lat użytkowania. Koszule te są wykonane z wytrzymałej tkaniny, która zapewnia oddychalność i poczucie chłodu, chroniąc jednocześnie przed promieniowaniem UV. Nie tylko zapewniają one oszczędność miejsca w bagażu, ale również praktycznie się nie mną.

Koszule leśne. Te wytrzymałe koszule mogą znieść ekstremalnie ciężkie warunki i wykonane są w kolorystyce o naturalnych odcieniach, pozwalającej wtopić się w otoczenie. Idealnie nadają się do łowienia ryb, polowania, obserwacji ptaków i innych rodzajów aktywności w lesie.

Jakie są kroje koszul Fjällräven

Koszule Fjällräven dostępne są w trzech różnych krojach dla mężczyzn: komfortowym, klasycznym i dopasowanym, oraz dwóch krojach dla kobiet: komfortowym i klasycznym. To, który krój będą dla Ciebie najlepszy, zależy od osobistych upodobań oraz zamierzonego sposobu użytkowania.

• Krój komfortowy – poszerzony krój zapewniający większą wygodę.
• Krój klasyczny – krój tradycyjny.
• Krój dopasowany – koszula przylega bliżej do ciała (tylko dla mężczyzn).

Koszule Fjällräven z zasady stanowią udany zakup i jeśli poświęcisz trochę czasu na znalezienie odpowiedniego dla Ciebie fasonu i kroju, możesz spodziewać się wielu udanych przygód w terenie.

There are no products matching the selection.