Wyszukaj produkt:

MT, Micro Travel

Przewiewna, szybkoschnąca i niemnąca

Micro Travel (MT) to tkanina opracowana specjalnie dla aktywności w cieplejszych strefach klimatycznych. Stanowi połączenie lekkich, wytrzymałych włókien mikropoliamidowych z przewiewną, czesaną bawełną. Swoją popularność tkanina MT zyskała ze względu na wyjątkowe właściwości oddychające, utrzymujące ją w suchości i zapewniające przewiew i wygodę. W podróży zbędny jest każdy balast, więc gramatura tkaniny MT została zredukowana w największym możliwym stopniu. Dodatkowo materiał ten praktycznie wcale się nie gniecie.

Nasza odzież wykonana z tkaniny MT jest opatrzona wieloma praktycznymi kieszeniami i funkcjami, które znacznie ułatwiają realizację aktywnych przedsięwzięć.

Główne cechy tkaniny MT:

Właściwości szybkoschnące: Produkty wykonane z tkaniny MT mają doskonałe właściwości oddychające, które stanowią gwarancję, że pozostaną one suche i przewiewne. Odzież wykonana z MT schnie około trzy razy szybciej niż adekwatna odzież bawełniana.

Lekka waga i właściwości niemnące: Tkanina MT nie waży prawie nic i praktycznie w ogóle się nie gniecie. Oznacza to, że odzież wykonana z tego materiału jest doskonała na podróże i przygody w ciepłych strefach klimatycznych.

Filtr UV: Tkanina MT prawie całkowicie chroni przed każdym promieniowaniem UV, w tym przed promieniowaniem alfa i beta. Materiał ten zapewnia dwukrotnie lepszą ochronę przeciwsłoneczną niż bawełna.

Znalezione produkty: 4 Show: All
 1. Cape Point MT Trousers

  Cape Point MT Trousers

  Lekkie i wygodne szorty podróżne z regularną talią, wykonane z miękkiej, szybko schnącej t...
  149,95 €
  Więcej
 2. Cape Point MT Zip-Off Trousers

  Cape Point MT Zip-Off Trousers

  Lekkie i wygodne spodnie z odpinanymi nogawkami i regularną talią, wykonane z miękkiej, sz...
  154,95 €
  Więcej
 3. Daloa MT Zip-Off Trousers

  Daloa MT Zip-Off Trousers

  Lekkie, wygodne spodnie. Miękkie, z szybko schnącego materiału. Możliwość odpięcia nogawek...
  159,95 €
  Więcej
 4. Marlin MT Hat

  Marlin MT Hat

  Lekki kapelusz słoneczny, wykonany z szybko-schnącego materiału, może być składany.
  39,95 €
  Więcej
 
Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.