Wyszukaj produkt:

PRZEWODNIKI

Witaj w naszym świecie!

Nazywam się Johann, jestem specjalistą od odzieży i sprzętu outdoorowego w firmie Fjällräven. Wraz ze swoimi współpracownikami zgromadziłem trochę wskazówek i informacji, które według nas mogą Ci się przydać podczas wypraw w dzikie tereny. W naszych Przewodnikach po produktach znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat sprzętu outdoorowego, z kolei w Przewodnikach dla aktywnych zebraliśmy wskazówki, dzięki którym pobyt w plenerze sprawi Ci jeszcze więcej radości. Jeśli masz pytanie, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi, zadaj je na naszej stronie na portalu Facebook. Odpowiadamy tam na wszelkie pytania dotyczące aktywności w plenerze.

Chcesz wraz z nami przeżyć niezapomnianą przygodę?

Kliknij przycisk Fjällräven Classic, aby wziąć udział w organizowanej przez nas wędrówce w wyjątkowo malowniczym rejonie świata, lub Fjällräven Polar, aby zapisać się na 330-kilometrową wyprawę na północ od koła podbiegunowego.

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.