Wyszukaj produkt:

Wolontariat Fjällräven

Czy nadajesz się na wolontariusza Fjällräven?

Od 1990 roku firma Fjällräven angażuje się w zwiększanie liczebności populacji lisa polarnego w Szwecji, a teraz również Ty masz szansę wesprzeć ten istotny projekt.

W lipcu pięciu doświadczonych miłośników aktywności na świeżym powietrzu będzie mogło wybrać się w ramach wolontariatu wraz z badaczem Andersem Angerbjörnem i jego zespołem na wyprawę w szwedzkie góry.

W towarzystwie doświadczonego wolontariusza spędzisz dziesięć dni w terenie, gdzie będziecie zajmować się sporządzaniem spisu gatunków zwierząt, na które polują lisy polarne i obserwować między innymi lisie nory.

Zadanie to zagwarantuje Ci wiele wyjątkowych wrażeń w górskim otoczeniu oraz możliwość bliższego poznania lisów polarnych oraz dogłębnego zrozumienia wyzwań, jakim muszą one stawiać czoła.

Nabór został zamknięty

Możliwość przesyłania zgłoszeń na wolontariat Fjällräven organizowany tego lata została zamknięta. Otrzymaliśmy prawie 600 kandydatur, co nas bardzo cieszy! Jury złożone z prof. Andersa Angerbjörna, doktoranta Rasmusa Erlandssona oraz przedstawicieli firmy Fjällräven wybrało pięciu zwycięzców, których prezentujemy tutaj.

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.