Wyszukaj produkt:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

The Fjällräven Way

„Naszym celem jest propagowanie zdrowej aktywności na świeżym powietrzu, zarówno teraz, jak i z myślą o przyszłych pokoleniach”.  Aiko Bode, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju (CSO) w firmie Fjällräven, wyjaśnia, w jaki sposób przestrzegamy zasad zrównoważonego rozwoju w ramach działalności całej firmy.

Fjällräven tworzy funkcjonalny, ponadczasowy i trwały ekwipunek turystyczny, którego celem jest ograniczyć wpływ na środowisko naturalne do minimum. Nasza odpowiedzialność wykracza jednak poza nasze produkty. W 2013 r. wprowadziliśmy The Fjällräven Way, zbiór zasad obowiązujących dla naszej działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju, którego symbolem jest kompas wskazujący drogę. Zawiera ono cztery obszary działalności przypisane do kierunków wyznaczanych przez uniwersalny przyrząd nawigacyjny.

The Fjällräven Way, N oznacza naturę i środowisko, E ekonomię i biznes, S społeczeństwo i odpowiedzialność społeczną, a W wigor i witalność.

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.