Wyszukaj produkt:

Wysyłka


Dostawa Europa: 9,90 EUR

Ta obowiązuje na zamówienia złożone online za pośrednictwem strony internetowej Fjällräven. Wysyłamy do 26 krajów w całej Europie. (Zobacz kraje wysyłki)

Nie dostarczamy produktów do skrzynek pocztowych albo do baz militarnych.

Firmy kurierskie

Aby zapewnić najlepszą jakość usług - szybszą i niezawodną dostawę, dostępność opcji śledzenia przesyłki - zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą wysyłkową UPS. 

Terminy dostawy

Zamówienia są przetwarzane w ciągu 24 godzin od ich złożenia, a dostarczane w ciągu około 5 dni roboczych. Zamówienia składane w weekendy i święta są realizowane w następujący po nich dzień roboczy. Staramy się dostarczać zamówione produkty na czas, ale mogą występować opóźnienia.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź poniższe mapy, na których znajdziesz przegląd czasów dostawy dla UPS w poszczególnych regionach.

Prosimy dodać jeden dzień roboczy na realizację zamówienia w naszym magazynie.

Przykład UPS - Polska

Czas dostawy (dni robocze w drodze): 4 dni robocze
Realizacja zamówienia: 1 dzień robocze
Całkowity czas dostawy (od przyjęcia zamówienia do dostarczenia przesyłki): 5 dni robocze

 

Dni wolne od dostawy

Firma Fjällräven nie realizuje wysyłek w święta państwowe obowiązujące w Holandii. Aby uniknąć nieporozumień, sprawdź daty w kalendarzu na dany rok.

Pamiętaj, że współpracujące z nami firmy kurierskie nie dostarczają przesyłek w święta i weekendy w krajach docelowych.

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.