Wyszukaj produkt:

Płatność

Jak mam dokonać płatności za moje zamówienie?
 

Obecnie możesz dokonać płatności jedynie przy pomocy poniższych kart kredytowych/debetowych:

• MasterCard
• Maestro
• karta kredytowa/debetowa VISA
• VISA Electron

   

Płatność kartą kredytową

W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz zapobiegania oszustwom wszystkie płatności podlegają walidacji i autoryzacji zarówno przez instytucję, która wydała kartę/towarzystwo kredytowe, jak i przez Fjällräven. Bezpieczeństwo płatności ma najwyższy priorytet. Dlatego też wszystkie dane są przesyłane za pośrednictwem zaszyfrowanych kanałów (SSL/HTTPS). Ten system chroni Twoją kartę kredytową/debetową przed nielegalnym wykorzystaniem przed osoby trzecie. Firma Fenix nigdy nie zapisuje żadnych danych Twojej karty kredytowej. 

Płatność z DIBS

Uwaga, zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę płatności DIBS. Tutaj należy dokonać płatności. Proszę pozostać na DIBS do chwili zakończenia procesu płatnośc. Po zakończeniu płatności, automatycznie powrócisz do naszego sklepu. Jest to moment, w którym proces płatności został pomyślnie zakończony.

Kiedy zostanie pobrana płatność?

W przypadku płatności kartą kredytową/debetową, Twoja karta zostanie poddana autoryzacji natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Otrzymasz wtedy wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Nie obciążymy Twojej karty, dopóki przesyłka nie opuści naszego magazynu.

Jeżeli Twoja karta nie zostanie autoryzowana, nie zostanie pobrana płatność, a Ty natychmiast otrzymasz informację, że płatność nie powiodła się. Zwrócimy się do Ciebie z prośbą o podanie innej metody płatności.