Wyszukaj produkt:

Kontakt


W razie jakichkolwiek pytań w związku ze sklepem internetowym, na które nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi w dziale najczęściej zadawanych pytań  FAQ, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Fjällräven telefonicznie lub wypełniając poniższy formularz i naciskając przycisk „Wyślij" (ze względu na to, że dział obsługi klienta znajduje się w Szwecji, prosimy o pisanie wiadomości w języku ANGIELSKIM). Nasze „Górskie Lisy" (w języku szwedzkim „Fjällrävs") odpowiedzą na Twoje zapytanie tak szybko jak to możliwe.

Pomóż nam pomóc Tobie i podaj jak najwięcej informacji. Uwzględnij wszystkie istotne szczegóły, takie jak nazwy produktów lub numery artykułów, numery zamówień, daty itp.

Uwaga

• Nasze biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00.

• Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania związane ze sklepem internetowym w językach: angielskim i szwedzkim.

• Jeżeli Twoje zapytanie jest bardzo pilne, nie przesyłaj nam wiadomości e-mail, a skontaktuj się z nami telefonicznie.

Jeżeli masz pytanie, które nie jest związane ze sklepem internetowym Fjällräven, ale mimo to chcesz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Fjällräven, prześlij wiadomość e-mail na adres customerservice@fjallraven.se.

• W przypadku pytań dotyczących naszych produktów, zwrotów lub innych kwestii związanych z zakupami produktów  w naszym sklepie prosimy o kontakt z info@hbmm.pl lub zadzwoń do nas na 0046 (0) 660 266200.

Telefon

Nasz numer telefonu:  00046 (0) 8 54518688
(opłata za rozmowę międzynarodową ze Szwecją - skontaktuj się ze swoim operatorem, aby dowiedzieć się szczegółów).

Dział Obsługi Klienta Fjällräven odpowiada na zapytania w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00 (CET). 

E-mail

customerservice@fjallraven.se       

Formularz kontaktowy

* Wymagane pola

                                                                                      

Zapytania zza granicy

USA - Odwiedź stronę www.fjallraven.us lub skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta Fjällräven w Stanach Zjednoczonych telefonicznie pod numerem 1-855 996 3746 (opłata za połączenie międzynarodowe).

Kanada - klienci z Kanady również mogą kontaktować się z Fjällräven USA telefonicznie lub drogą mailową.

Polityka dotycząca nieproszonych pomysłów

Zawsze cieszymy się z wiadomości od Ciebie. Doceniamy Twoje komentarze odnośnie naszych produktów i usług. Jednak polityka naszej firmy nie zezwala nam na akceptowanie pomysłów związanych z produktami, innych niż te, o które poprosiliśmy.

Polityka ta ma na celu zapobieganie wszelkim nieporozumieniom, które mogłyby powstać, jeśli produkty opracowane wewnątrz firmy Fjällräven wykazywałyby podobieństwo do pomysłów autorstwa innych osób. Prosimy nie przesyłać nam żadnych nieproszonych pomysłów na produkty ani ilustracji.

Jeżeli mimo to prześlesz nam nieproszony pomysł lub ilustrację, nie będą one przez nas traktowane poufnie, a dodatkowo nie zobowiązujemy się do ich wykorzystania ani opublikowania. 

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.