Wyszukaj produkt:

Nr produktu F55026

Lite 1 Mesh Inner Tent

loader
Tent concept

Tent concept

For over 50 years Fjällräven has been researching the perfect balance between low weight and reliability. In our upgraded tent c...

Wykonany z siatki namiot wewnętrzny zapewnia doskonałą wentylację w obozowiskach rozbitych w ciepłym, tropikalnym klimacie. Zaprojektowano go z myślą o używaniu razem z namiotem Abisko Lite 1, osobno lub razem z brezentową płachtą.

 •  Prosimy wybrać rozmiar

  not available online
  Find retailer

162,95 €

z VAT, nie zawiera kosztów wysyłki.

 • Opis

  Wykonany z siatki namiot wewnętrzny zapewnia doskonałą wentylację w obozowiskach rozbitych w ciepłych i tropikalnych warunkach pogodowych. Znakomicie nadaje się na wieczory, podczas których chcesz poczuć chłodną bryzę, a jednocześnie ochronić się przed owadami. Bardzo drobna siateczka zatrzyma nawet najmniejsze insekty. Można go również używać razem z namiotem Abisko Lite 1 podczas pobytu w ciepłym i wilgotnym klimacie. Ponadto dobrze się sprawdzi w ciepłych i suchych warunkach pogodowych lub razem z brezentową płachtą w przypadku, gdy zanosi się na deszcz. Podłoga namiotu wykonana z poliamidu 70D z powłoką PU chroni przed wilgocią od podłoża. Jeśli produkt będzie używany samodzielnie, można wraz z nim wykorzystać zestaw do stawiania namiotów Lite 1 Inner Tent Pitch Kit lub skorzystać z brezentowej płachty. Pasują do niego maszty namiotowe z modelu Abisko Lite 1. Jeżeli masz jedynie wewnętrzny namiot siatkowy, konieczny jest również zakup zestawu masztów namiotowych Abisko Lite 1 Pole Kit (nr art. 55015).
 • Informacja o produkcie

  • SKU: F55026
  • Materiał zewnętrzny: 100% Polyamide, 100% Polyester
  • Płeć: Unisex
  • Koncepcja: Trekking
  • Zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego: Nie
 • Dostawa, płatność i zwroty

  Czas dostawy 5 dni roboczych.
  Szczegółowe informacje znajdują się w naszej informacji na temat wysyłki oraz w wykazie miejsc docelowych, do których obecnie prowadzimy wysyłki.

  Oferujemy następujące opcje płatności:      

  Produkt podlega zwrotowi w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania produktu. Więcej informacji pod zakładką Zwroty lub w naszych Warunkach ogólnych.

 • Recenzje:

  Napisz recenzję tego produktu

Tent concept

Tent concept

For over 50 years Fjällräven has been researching the perfect balance between low weight and reliability. In our upgraded tent c...

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.