Wyszukaj produkt:

article

Jedzenie i picie

Należy oczywiście  spróbować lokalnych specjałów podczas podróży. Tajskie curry, libański kibbeh lub wołowiny w Argentynie. Jednakże, aby nie zachorować, trzeba zastosować kilka rad.

Wskazówki:

• Przygotuj jedzenie, które wg Ciebie jest najbezpieczniejsze ze wszystkich
• Myj owoce i warzywa czystą wodą
• Utrzymaj wysoki standard  higieny przetworów  spożywczych
• Nie dopuszczaj  osób z problemami jelitowymi do przygotowania żywności.

Woda

W wielu krajach nie możesz być pewny co do wody z kranu. Jeżeli masz pecha, możesz dostać różne choroby lub pasożyty w wodzie pitnej. Pij  wodę, która jest w butelkach lub gotowaną. Zawsze upewnij się , że masz co najmniej dwie butelki wody z sobą. A przy okazji, nie zapominaj, że nawet woda, którą  myjesz zęby powinna być czysta.

Żywność

Jeśli chodzi o doradztwo w zakresie żywności, wybierz żywność, która została prawidłowo ugotowana lub smażona / grillowana. Należy być ostrożnym co do  sałatek i owoców, mogą być płukane wodą z kranu, a tego lepiej unikać. Chociaż może to być trudne unikaj lodów i koktajli mlecznych.

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.