Wyszukaj produkt:

Nasze obietnice odnośnie produktów

Dzięki produktom Fjällräven możesz cieszyć się przyrodą, nie musząc martwić się o swój ekwipunek.  Nasze obietnice odnoście produktów są oparte o sześć ważnych zasad, na których możesz polegać, dokonując zakupu naszego ekwipunku.

Funkcjonalność

Firma Fjällräven posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji funkcjonalnego sprzętu przeznaczonego do wszystkich rodzajów aktywności na świeżym powietrzu. Jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy testowanie naszych wyrobów w różnych strefach klimatycznych, od Grenlandii po lasy deszczowe Brazylii. Otwory wentylacyjne, rozmieszczenie kieszeni, dobór materiałów – wszystkie detale są oparte o wieloletnie doświadczenie i wyczerpujące testy w zmiennych warunkach.

Trwałość

Kupując produkty Fjällräven, możesz być pewien, że przez wiele lat nie będziesz musiał rozglądać się za zamiennikami. Odpowiedzialny za testy Johan Skullman wraz z grupą użytkowników prowadzi badania, w ramach których w ciągu kilku miesięcy naraża nasze produkty na obciążenia większe niż inni zrobiliby to przez wiele lat.

Długa żywotność produktu zależy od wielu czynników: doświadczenia w produkcji, odpowiedni dobór materiałów i konstrukcja oraz surowe kontrole jakości na przestrzeni całego łańcucha produkcyjnego.

Ponadczasowość

Opracowujemy nasze produkty tak, aby użytkownicy korzystali z nich i kochali je z roku na rok coraz bardziej. Zamiast podążać za trendami skupiamy się na funkcjonalności. Nasze wzory są proste i ponadczasowe. Wygląd produktów zawsze opiera się na praktycznej obsłudze, która w przypadku aktywności na świeżym powietrzu ma najwyższy priorytet.

Niezawodność

Nasz ekwipunek musi spełniać wymogi użytkowania w terenach, na których nie ma miejsca na margines błędu. Dlatego też staramy się wybierać materiały i rozwiązania zapewniające bezpieczny i niezawodny produkt. Dlatego też wszystkie nasze wyroby przed wprowadzeniem na rynek są testowane, noszone i wykorzystywane przez doświadczone grupy testowe.

Przeprowadzamy również laboratoryjne testy trwałości i wytrzymałości tkanin na zużycie oraz innych czynników, aby mieć całkowitą pewność, że wszystkie elementy będą utrzymywać najwyższą funkcjonalność. 

Łatwa obsługa

Obsługa naszych produktów po zapoznaniu się z nimi powinna być prosta. Nieważne, jak przemyślane są funkcje naszych produktów, jeżeli ciężko jest z nich korzystać w wyeksponowanych miejscach lub w trudnych warunkach pogodowych. Dlatego też nasze namioty nie są jedynie stabilne, ale również łatwe do rozkładania, jeżeli w terenie zaskoczy Cię burza.

Różnorodność

Jednym z powodów do spędzania czasu na świeżym powietrzu jest bogata oferta wrażeń. Jednego dnia wieje tak, że chce urwać głowę, następnego z błękitnego nieba leje się żar. Różnorodność przyrody znajduje odzwierciedlenie również w naszych produktach, które są opracowane tak, aby sprawdzały się w różnych strefach klimatycznych oraz podczas wielu aktywności fizycznych.

Na przykład wytrzymałą tkaninę g-1000 można dostosować za pomocą wosku Greenland Wax i korzystać z niej zarówno w arktycznych mrozach, jak i tropikach. Nasze plecaki umożliwiają pełną regulację, aby mogły być noszone przez wielu różnych użytkowników i wygodnie dostosowane. Odpinane pokrywy górne, które można wykorzystywać również jako torby biodrowe oraz spodnie z odpinanymi nogawkami to kolejne przykłady funkcjonalnych rozwiązań sprawdzających się w wielu różnych sytuacjach.