Wyszukaj produkt:

Kochajmy lasy, a nie tylko polowania

Istnieje wiele rodzajów myśliwych i wiele różnych powodów, dla których ludzie wybierają się do lasów z naładowaną strzelbą. Podejście Fjällräven do polowań nie jest zbyt dramatyczne – tworzenie odzieży i ekwipunku łowieckiego jest dla nas bardzo naturalne, ponieważ my sami jesteśmy myśliwymi. 

Polowania nigdy nie stały jednak w centrum naszej działalności, ale były oczywistym elementem naszego wszechstronnego zainteresowania aktywnościami na świeżym powietrzu, w dzikich terenach i lasach wypełnionych florą i fauną. 

Przez cały rok spędzamy wiele czasu na świeżym powietrzu w różnych warunkach. Jesień to czas polowań, ale również czas zbierania jagód, wycieczek trekkingowych i grzybobrania. Kochamy wszystkie te aktywności. 

Z pewnością ma to również wpływ na nasze podejście do myślistwa. Chodzi nie tylko o to, aby z ambony patrzeć w pusty las i wyczekiwać zwierzyny, ale również doceniać wszystko to, co znajduje się wokół. Tropy, powietrze, jedzenie, rozmowy, wrażenia i inspiracje to 99% udanego polowania. Same oddane strzały to tylko jeden z aspektów polowań, w których bierzemy udział od lat. 

Jeśli chodzi o sprzęt, to gwarantujemy, że opieramy się na 55-letnim doświadczeniu w produkcji odzieży i rozwiązań łowieckich, które wyróżniają się wśród Twoich innych akcesoriów myśliwskich. 

Jesteśmy miłośnikami aktywności na świeżym powietrzu, a nasza znajomość namiotów, plecaków, materiałów, trekkingu, survivalu i wymagających warunków pozwoliła nam stworzyć kolekcję łowiecką, która jest wierna swoim skandynawskim korzeniom – oparta na tradycji, funkcjonalności, jakości i ekologii. 

To rodzaj świadomego polowania, które jest integralnym aspektem aktywności na świeżym powietrzu, a zarazem przedłużeniem wszystkich wartości, które wyznajemy: odpowiedzialności, świadomości, inspiracji, perspektywy i dostępności dla wszystkich. Wolności. I żywności!

Polowanie oznacza dobre odżywianie i naukę przyrządzania potraw z wykorzystaniem upolowanej zwierzyny. Tutaj zebraliśmy kilka przepisów na nasze ulubione potrawy, których szybko można się nauczyć, ale których opanowanie do perfekcji może zająć więcej czasu.  

Właśnie tak powinno być. 

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.