Wyszukaj produkt:

Wszystkie drogi prowadzą do Fjällräven

W porównaniu z innymi markami ekwipunku myśliwskiego posiadamy niezwykle długą tradycję w zakresie wypraw trekkingowych i survivalowych oraz wędrówek górskich i w dzikich terenach. W ofercie Fjällräven jest wiele produktów łowieckich. 

W przeciwieństwie do innych firm oferujących ekwipunek turystyczny my zajmujemy się również łowiectwem. Dlatego też wykorzystujemy nasze własne doświadczenie do tworzenia ekwipunku, który jest bezgłośny, ciepły, a ponadto spełnia specjalistyczne wymogi. Na ambonie, podczas tropienia zwierzyny lub w przerwach na posiłki.  

Fjällräven to szwedzka firma, która od 1960 r. zajmuje się tworzeniem ekwipunku dostosowanego do skandynawskich warunków. Jednakże polowania odbywają się na wiele niezliczonych sposobów – w zależności od regionu świata. Ale tak samo jak w przypadku wypraw trekkingowych, tutaj również zabieramy ze sobą nasze szwedzkie podejście, ponieważ uważamy, że pewne rzeczy są wszędzie takie same. 

Niezależnie od lokalizacji jest kilka podstawowych potrzeb, które są niezmienne dla wszystkich rodzajów aktywności na świeżym powietrzu. Funkcjonalność. Trwałość. Niezawodność. Ponadczasowość. Ciepło. Wentylacja. Styl. Ekologia. 

A my jesteśmy specjalistami we wszystkich tych dziedzinach. 

Aby otrzymać swoją paczkę przed Świętami, zamów ją w czasie: 2015-12-17T15:00 Świateczny przedłużony termin zwrotów przed data 15 Stycznia 2016 dla zamówień złożonych pomiędzy 20. Listopada a 31. Grudnia 2015.