Wyszukaj produkt:

Nr produktu F55033

Endurance 2 Mesh Inner Tent

loader
Tent concept

Tent concept

For over 50 years Fjällräven has been researching the perfect balance between low weight and reliability. In our upgraded tent c...

Jest to zapewniający maksymalną wentylację wewnętrzny namiot siatkowy, który zatrzyma nawet najmniejsze insekty. Zaprojektowano go z myślą o używaniu razem z namiotem Abisko Endurance 2 i Keb Endurance 2, osobno lub razem z brezentową płachtą.

 •  Prosimy wybrać rozmiar

  not available online
  Find retailer

204,95 €

z VAT, nie zawiera kosztów wysyłki.

 • Opis

  Wykonany z siatki namiot wewnętrzny zapewnia doskonałą wentylację w obozowiskach rozbitych w ciepłych i tropikalnych warunkach pogodowych. Znakomicie nadaje się na wieczory, podczas których chcesz poczuć chłodną bryzę, a jednocześnie ochronić się przed owadami. Bardzo drobna siateczka zatrzyma nawet najmniejsze insekty. Można go również używać razem z namiotami Abisko Endurance 2 oraz Keb Endurance 2 podczas pobytu w ciepłym i wilgotnym klimacie. Ponadto dobrze się sprawdzi w ciepłych i suchych warunkach pogodowych lub razem z brezentową płachtą w przypadku, gdy zanosi się na deszcz. Podłoga namiotu wykonana z poliamidu 70D z powłoką PU chroni przed wilgocią od podłoża. Jeśli produkt będzie używany samodzielnie, można wraz z nim wykorzystać zestaw do stawiania namiotów 2-4 Person Inner Tent Pitch Kit lub skorzystać z brezentowej płachty. Pasują do niego maszty namiotowe z modelu Abisko Endurance 2 i Keb Endurance 2. Jeżeli masz jedynie wewnętrzny namiot siatkowy, konieczny jest również zestaw masztów namiotowych Abisko Endurance 2 Pole Kit (nr art. 55010) lub Keb Endurance 2 Pole Kit (nr art. 55021).
 • Informacja o produkcie

  • SKU: F55033
  • Materiał zewnętrzny: 100% Polyamide, 100% Polyester
  • Płeć: Unisex
  • Koncepcja: Trekking
  • Zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego: Nie
 • Dostawa, płatność i zwroty

  Czas dostawy 5 dni roboczych.
  Szczegółowe informacje znajdują się w naszej informacji na temat wysyłki oraz w wykazie miejsc docelowych, do których obecnie prowadzimy wysyłki.

  Oferujemy następujące opcje płatności:      

  Produkt podlega zwrotowi w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania produktu. Więcej informacji pod zakładką Zwroty lub w naszych Warunkach ogólnych.

 • Recenzje:

  Napisz recenzję tego produktu

Tent concept

Tent concept

For over 50 years Fjällräven has been researching the perfect balance between low weight and reliability. In our upgraded tent c...